Water Coaster

6 yıldan itibaren onaylandı
72%
43   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Water Coaster - Yüzme çemberlerini finişe getirin!

Water Coaster, mümkün olan en uzun yüzme halkası çizgisiyle bitiş çizgisine kayabileceğiniz harika bir reaksiyon oyunudur.

Su kaydırakları eğlencelidir ve bunu başkalarıyla paylaşmak keyiflidir. Uçan lastiğinizle muhteşem su kaydıraklarından aşağı kayın ve yol boyunca diğer su parkı ziyaretçilerini toplayın.

Kontroller: Oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanın. Kaydırmak için basın ve durdurmak için sol fare düğmesini veya parmağınızı bırakın.

Ancak dikkat edin, yolunuzda çok sayıda engel de var! Piste fırlayan blokların yanı sıra dev bir futbol topu, bir pervane ve çok daha fazlasını atlatın. Özellikle hızlı tepki verebileceğinizi gösterin ve özellikle dar dönüşlerde yüzen karakterlerin su kaydırağından fırlamadığından emin olun. Zaman zaman suda da hızlanacaksınız. Ancak doğru zamanlama ve biraz sabırla su kaydırağının sonuna güvenle ulaşabilirsiniz. Diğer birçok ziyaretçiyi yanınıza çekmeyi başardığınızda ve son yüzme havuzuna geldiğinizde, hemen bir sonraki seviyeye başlayabilirsiniz.

Diğer ilginç roller coaster oyunları

Water Coaster sevdiyseniz, neden Roller Coaster ve Luna Park Tempo da oynamıyorsunuz?

Ve şimdi soğuk suya girelim! KralOyun'da Water Coaster ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Water Coaster

Water Coaster

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
29.|11.|2022
Üretici:

x