BMX Kid

6 yıldan itibaren onaylandı
69%
85   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

BMX Kid - bisikletinle en iyi hareketleri yap!

BMX Kid, bisikletinizle harika hareketler yapabileceğiniz ve birçok seviyeden geçebileceğiniz harika bir yarış oyunudur.

Tipik 20 inç jantlı BMX bisikletlerinin çocuklar ve gençler arasında birçok hayranı var! Sağ ok tuşuna basarak BMX Kid'i serbest bırakın ve yukarı ok tuşuna basarak zıplayın. Bisikleti arcade veya hayatta kalma modunda sürebilirsiniz - her ikisini de bir kez denemek en iyisidir!

Ardından kontrol noktalarındaki tüm kupaları toplayın ve elbette pistteki birçok yıldızı kaçırmayın. Eğer bir seviyedeki tüm yıldızların %70'ini toplayabilirseniz, bir başarı yıldızı kazanacaksınız.

BMX Kid nasıl oynanır?

En iyi numaraları ve akrobasi hareketlerini yapın, pistteki boşluklardan, uyuyan köpeklerin ve diğer engellerin üzerinden atlayın.

  • Ayrıca korkulukların üzerinden ve rampalardan aşağı kayın - sayısız zorluk gidon üzerinde hızlı tepkiler ve beceri gerektirir.
  • İki kat daha yükseğe zıplamak için yukarı doğru çift tıklayın! Tekerlekler, takla atmalar ve öğütmeler mümkün.
  • Ve eğer BMX Kid yüzüstü düşerse, son kontrol noktasından başlayabilir ve gerekirse yeni canlar satın alabilirsiniz.
  • Ayrıca daha fazla BMX motosikleti alabilir, güçlendirmelere, geliştirilmiş dublör sürelerine ve yeni karakterlere yatırım yapabilirsiniz. Birçok harika yükseltme, bu yeni çevrimiçi oyunda sizi uzun süre eğlendirecek!

İçinizdeki dublöre şimdi meydan okuyun ve BMX Kid'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
BMX Kid

BMX Kid

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
23.|06.|2022
Üretici:

x