Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Battle Chess: Puzzle

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Portal TD
12+
Idle Medieval Kingdom
6+
GPU Mining
0+
Dots And Boxes
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Billion Marble
0+
Island.io
6+
Idle Mole Empire
0+
Gemilerin Istilası
12+
Battle Chess: Puzzle
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Battle Chess: Puzzle

Battle Chess: Puzzle - Rakiplerinizi tahtadan indirin!

Battle Chess: Puzzle, düşmanlarınızı yenmek için taşlarınızı ustaca hareket ettirmeniz gereken heyecan verici bir strateji oyunudur.

Oyun, tıpkı satrançta olduğu gibi kare alanlardan oluşan farklı tahtalarda oynanır. Bu karelerin bazılarında askerleriniz, bazılarında düşman şövalyeleriniz bulunur ve geri kalanı boştur veya engellerle engellenmiştir.

Kendinizin ve rakibinizin taşlarını fare ile istediğiniz yöne sürükleyerek tahta üzerinde ustaca hareket ettirin. Kayan bir bulmaca gibi, savaşçılarınız her zaman tahtanın bir kenarından diğerine hareket eder. Her savaşçının gücünü gösteren bir numarası vardır. İki parçayı birlikte ittiğinizde daha güçlü hale gelirler ve sayılar toplanır.

Bir rakibi yenmek için, daha yüksek değere sahip taşları onun alanına taşımalısınız. Diğer şövalyeleri yenen şövalyeler de onların sayısal değerini kendi değerlerine ekler. İki savaşçı aynı değere sahipse, diğerinin karesine taşınan kazanır.

Matematikte ne kadar iyi olduğunuzu gösterin, tüm kırmızı savaşçıların seviyesini temizleyin ve bir sonraki seviyeye ulaşın!

Daha fazla aksiyon dolu sayı oyunu

Battle Chess: Puzzle'u sevdiyseniz, neden Stick Clash Online oynamıyorsunuz?

Şövalyelerinizi birleştirin ve düşmanlarınızı yenin! KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Battle Chess: Puzzle oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Battle Chess: Puzzle

Battle Chess: Puzzle

Üye Yorumları