Blondie's Witch Hour Adventure

Tüm yaş grupları için onaylandı
36   x Likes20x Dislikes
Reklam

Blondie's Witch Hour Adventure - tüm genişliğiyle büyülü görünümler!

Blondie's Witch Hour Adventure, cadı saati için farklı büyülü görünümleri bir araya getirebileceğiniz eğlenceli bir giydirme oyunudur.

İlk seviyede, arkasında cadı kıyafetleri için farklı stillerin saklı olduğu kartlardan birini seçin. Ay Cadısı, Kara Cadı veya Yeşil Cadı olasılıklardan bazıları. Ayrıca 17. yüzyıl Amerikan Salem'inden bir topluluk da dahil edilmiştir. Aranılan estetikten ipucu alın ve ona en iyi uyan kıyafetleri bir araya getirin. Ayrıca, uyumlu bir saç modeli veya başlık seçin. Sivri uçlu siyah bir cadı şapkasının yanı sıra beyaz bir 17. yüzyıl başlığı veya mercandan yapılmış bir taç da seçkide bulunabilir.

Birçok farklı kıyafet ve aksesuarla devam edin. Temaya uygun bir arka plan seçin ve ardından cadınızın kıyafetlerini sunacağı sosyal medya kanalları için bir fotoğraf çekin. Temayı cadı kıyafetlerinde ne kadar iyi uyguladığınıza bağlı olarak, burada yeni kıyafetlerin kilidini açmak için kullanabileceğiniz beğeniler ve ödüller alacaksınız.

Şimdi bir cadıyı giydirmenin birçok farklı yolunu öğrenin ve Blondie's Witch Hour Adventure KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Blondie's Witch Hour Adventure

Blondie's Witch Hour Adventure

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
15.|07.|2022
Üretici:
Witchhut (82)

x