Bridge Legends Online

Tüm yaş grupları için onaylandı
71%
78   x  oylandı2.102x  oynandı
Reklam

Bridge Legends Online - köprüler kurun ve prensesi kurtarın!  

Bridge Legends Online, kahramanınla bir köprü kurabileceğin ve bir prensesi kurtarabileceğin eğlenceli bir beceri oyunudur.     

Tüm yüklere dayanabilecek bir köprü kurun ve bunun için kütükleri, taşları ve diğer araçları fareyi veya sürükleyip bırakarak doğru yere yerleştirin. Çelik payandalar, devinizin ağırlığı altında çökmemeleri için mevcut köprüleri sabitleyecektir. Bazen balonlar gerçek bir köprü kurma efsanesi olmanıza da yardımcı olabilir. Kim düşünebilirdi? Köprünüzün hazır olduğunu düşündüğünüzde Git'e tıklayın.  

Ne kadar ileri giderseniz, seviyeler o kadar zorlu hale gelir ve kurtarma göreviniz için o kadar çok yapı malzemesine sahip olursunuz. En iyi kombinasyonları deneyin ve doğru çözümü bulun. Birçok bulmacayı tamamlayın ve kahramanlarınız için yeni görünümler için harcayabileceğiniz para ödülünü hızla kazanın. Bu şekilde, Bridge Legends Online'da sevgilisinin önünde güzel bir figür kesmeye devam edecek.  

Ve şimdi köprüler üzerinde çalışmaya başlayın! Derin yamaçlarda en iyi geçitleri inşa edin ve Kralouyun'de Bridge Legends Online'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!    

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Bridge Legends Online

Bridge Legends Online

Oynanma sayısı:
2.102
Yayın tarihi:
05.|10.|2021
Üretici:

x