Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Building Rush 2

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

House Flip
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Life Clicker
6+
Hippo Supermarket
0+
Hamster Apartment
0+
Cooking Frenzy
0+
Air Traffic Controller
6+
Cooking Live
0+
My Pocket Blacksmith
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Papa's Pastaria
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. İşletme
  4. Building Rush 2

Building Rush 2 - yeni bir şehir kurarak para kazanın!

Building Rush 2, bütün bir şehri yeniden inşa edebileceğiniz ve onunla para kazanabileceğiniz harika bir yönetim oyunudur.

Amacınız mümkün olduğunca çok gelir elde etmek ve yeni bir şehir inşa etmektir. Bunun için ahşabı yapı malzemesi olarak kullanabileceğiniz ağaçlar da yetiştirmeniz gerekir. Elbette, malzemelerinizi teslim etmek için kamyonlara ve kamyonculara da ihtiyacınız var. Büyük yükleri (ipuçları) taşımak da mümkündür. Bir kamyon müsait olana kadar bekleyin ve ardından yükleyin. Yük teslim edildikten sonra ödeme alırsınız.

Building Rush 2'de yüksek kar elde etmek için araç filonuzu yönetin ve bunları çok verimli bir şekilde kullanın. Elbette bunu çok hızlı bir şekilde yapmalısınız, çünkü burada zaman da nakittir!

Building Rush 2 nasıl oynanır

Farklı menü öğelerini ve kamyonları çalıştırmak için fareyi veya hafifçe vurun ve büyük genel bakış haritası üzerinde WASD veya ok tuşlarıyla yönlendirin.

  • Madalyalar ve başarılar gibi şehir geliştirme kazanımları ile üretkenliğinizi artırmak için kullanabileceğiniz yükseltme puanları kazanacaksınız.
  • Bronz madalya 100 puan, gümüş madalya 150 puan, altın madalya 200 puan ve altın madalya gereksinimlerinin üzerinde kazanılan her 10$ için bir yükseltme puanı kazanırsınız.

Building Rush 2'yi beğendiyseniz, neden serinin ilk bölümünü İnşaat Bizim İşimiz ile oynamıyorsunuz?

İyi bir yönetici misiniz? Yeni mülklerle ilk başarılarınızı kutlayın ve Building Rush 2'yi KralOyun'da ücretsiz çevrim içi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Building Rush 2

Building Rush 2

Üye Yorumları