Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Candy Rain 8

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Jewel Legend Quest
0+
Forest Match 3
0+
Candy Love
0+
Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Candy Rain 8

Candy Rain 8 - Tatlıların büyülü dünyasına dalın!

Candy Rain 8, bir kez daha çok sayıda renkli şekeri birleştirmeniz ve yeni zorluklarla karşılaşmanız gereken popüler Match 3 oyun serisinin en yeni ve kapsamlı bölümüdür.

Candy Rain oyun serisinin neşeli şeker harikalar diyarına bir başka yolculuğa hazır olun! Önceki oyunlarda olduğu gibi, aynı şekerlerden en az üç tanesini birleştirmeniz gerekiyor. Bu yüzden çok sayıda jelibon, şeker ve şarap sakızını birleştirin ve seviye başına üç yıldızın tamamını elde etmeye çalışın.

Tatlıya düşkün olanlar için ipuçları ve püf noktaları

  • Mümkün olduğunca çok şekeri birleştirin ve dört şekerle satır veya sütun kırıcıları ve beşli zincirlerle imrenilen joker damlalarını elde edin. Bunları oyun alanından seçtiğiniz bir rengi kaldırmak için kullanabilirsiniz.
  • Güçlü güçlendiriciler kullanın: örneğin, oyun alanındaki şekerleri değiştirin veya bir karoyu yok etmek için çekici kullanın.
  • Yüzlerce seviye boyunca oynayın ve çikolata lekelerini çıkarmak veya kurabiyeleri kırmak gibi ek görevleri tamamlayın. Bazen buz küpleri ikramlarınızı engeller ve onları eritmeniz gerekir.

Harika ödüller ve zorlu mücadeleler

Başarıyla tamamlanan her seviye için, güçlendiriciler için yeni şarjlar satın almak için kullanabileceğiniz altın paralar alacaksınız. Ya da şansınızı artırmak için seviyelerden önce güçlendirici stoklayabilirsiniz. Özel bir meydan okuma arıyorsanız, Turnuva modunda yarışabilir ve sınırlı sayıda hamle ile mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışabilirsiniz. Hangi yüksek skoru elde edebilirsiniz?

Süt ve bal diyarına geri dönün ve yeni seviyeler, yeni görevler ve tabii ki bolca tatlı ile daha da fazla eğlenceyi dört gözle bekleyin!

Popüler seriden daha fazla şeker-tatlı oyun

Candy Rain 8'i beğendiyseniz, neden selefi Candy Rain 7'yi oynamıyorsunuz?

Renkli şekerleri birleştirin ve birçok zorlu seviyede yolunuzu eşleştirin! Candy Rain 8'i şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Candy Rain 8

Candy Rain 8