Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Candyland: Match 3

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Farm Match Seasons 2
0+
Jewel Legend Quest
0+
Forest Match 3
0+
Candy Love
0+
Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Candyland: Match 3

Candyland: Match 3 - şeker harikalar diyarında eşleştirme eğlencesi!

Candyland: Match 3, renkli şekerleri birbirleriyle değiştirmeniz ve seviye hedeflerine ulaşmanız gereken şeker-tatlı bir 3'lü eşleştirme oyunudur.

Tıpkı popüler "Candy Crush Saga" uygulamasında olduğu gibi, oyunun bu versiyonunda her şeyin, hatta bitkilerin bile şekerden yapıldığı renkli bir krallığı ziyaret ediyorsunuz.

Eğlenceli bir 3'lü eşleştirme macerasına atılın ve oyun alanındaki şekerleri birleştirmek ve kaldırmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Çeşitli seviye hedeflerini tamamlayın ve örneğin belirli sayıda limon damlası ve kalp şekerini temizleyin veya oyun alanını çikolatadan temizleyin.

Özellikle uzun şeker zincirlerini birleştirerek güçlü güçlendiriciler kullanın. Çizgi ve sıra patlatıcıları kullanın veya renk bombasıyla oyun alanındaki tek renkteki tüm şekerleri temizleyin. Farklı güçlendiricileri birleştirerek patlayıcı komboları tetikleyin.

Eğer takılırsanız, daha yüksek seviyelerde açabileceğiniz güçlendiriciler size yardımcı olacaktır: Örneğin, iki şekerin yerini değiştirin veya oyun alanındaki ikramlardan birini yok edin.

Sürekli yeni, çeşitli seviyelerde yolunuzu bulun ve Şeker Şampiyonu olun! Üç yıldızla kaç seviyeyi başarıyla tamamlayabilirsiniz?

Tatlıya düşkün olanlar için daha rahatlatıcı eşleştirme oyunları

Candyland: Match 3'ü sevdiyseniz, neden Candy Riddles'da tatlı bir 3'lü eşleştirme eğlencesi yaşamıyorsunuz ya da Candy Rain 8 oynamıyorsunuz!

Şekerleri birleştirin ve şeker harikalar diyarında heyecan verici bir 3'lü eşleştirme macerası yaşayın! Candyland: Match 3 oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Candyland: Match 3

  • Yayın tarihi: 24.|03.|2024
  • Publisher: GameArter (21)
Candyland: Match 3
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat