Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fashion Stylist

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Balloon Match 3D
0+
Match Mart
0+
Tile Match Farm
0+
Tile Match Puzzle
0+
Food Rush
0+
Good Shelves
0+
Tile Guru Match Fun
0+
Tile Journey
0+
Treehouse Maker
0+
Park Me
0+
Fashion Stylist
0+
Unload The Fridge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Triple Tile
  4. Fashion Stylist

Fashion Stylist - Giysi Giydirme Triple Tile ile buluşuyor!

Fashion Stylist, bir moda danışmanı olarak müşterilerinize rehberlik edebileceğiniz ve stil verebileceğiniz heyecan verici bir giydirme oyunu ve 3'lü eşleştirme oyunu karışımıdır.

Bazen farklı durumlar için en iyi görünüm söz konusu olduğunda bir moda stilistinin profesyonel gözüne ihtiyaç duyulur. Müşterilerinizin bir sonraki kariyer hamleleri için yeni görünümler oluşturmalarına, harika parti kıyafetleri veya şık gece elbiseleri bulmalarına veya genel tarzlarını yenilemelerine yardımcı olun. Her gardırobu aydınlatın ve Mahjong mini oyunlarının her birinde aynı moda öğelerinden üçünü birleştirerek tahtayı temizleyin. Alt tepsideki taşları Üçlü Karo prensibine göre toplayın. Aynı ayakkabı, kıyafet, parfüm şişesi veya diğer eşyalardan üçünü topladığınızda, bunlar otomatik olarak kaybolacaktır. Ancak çubuğun çok dolmamasına ve her zaman daha fazla öğe için yer bırakmaya dikkat edin. Takılırsanız, hareketleri geri alabilir veya yeniden karıştırabilirsiniz.

Yeni kıyafetlerin kilidini açın, para, yıldız ve kalp kazanın ve farklı kıyafet balonlarına tıklayarak ve ardından seçtiğiniz giysi veya aksesuara tıklayarak veya dokunarak müşterilerinize ve modellerinize stil verin. Yeni saç stilleri ve taze makyaj olmadan böyle bir makyaj nasıl olurdu? Bir müşteri için bir kıyafetin tüm yönlerinin kilidini açtığınızda, onu podyuma gönderebilir ve galeriniz için bir fotoğrafını kaydedebilirsiniz. Ardından bir sonraki müşterinize geçin ve bir moda stilisti olarak başarılı bir iş kurun.

Sıcak trendler hakkında daha heyecan verici moda oyunları

Fashion Stylist'ni sevdiyseniz, neden Fashion Holic oynamıyorsunuz?

Moda anlayışınızı tekrar kullanın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Moda Stilisti oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fashion Stylist

Fashion Stylist