Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fish Story 3

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Wild West Match
0+
Candyland: Match 3
0+
Fish Story 3
0+
Vega Mix: Fairy Town
0+
Best Friends Puzzle
0+
Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Candy Rain 8
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
Match Mart
0+
Garden Tales 4
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Fish Story 3

Fish Story 3 - Derin denizde 3'lü eşleştirme eğlencesi!

Fish Story 3, su altında farklı deniz motiflerini birleştirebileceğiniz eğlenceli Match 3 oyun serisinin son bölümüdür.

Deniz kızı Arielle ile birlikte renkli bir sualtı dünyasına dalın ve büyülü bir 3'lü Eşleştirme macerası yaşayın. Temaya uygun olarak denizyıldızlarını, denizanalarını, deniz kabuklarını, balıkları ve diğer deniz canlılarını oyun alanından çıkarmak için birleştirmeniz gerekiyor.

Güçlü komboları serbest bırakın

Her turda seviye hedefine ulaşın ve belirli sayıda motifi kaldırın veya oyun alanını mümkün olduğunca az hamlede kaygan alglerden temizleyin. Güçlü güçlendiriciler oluşturmak için üçten fazla aynı motifi birleştirin ve sıra veya çapraz patlayıcılarla oyun alanının tüm alanlarını bir kerede temizleyin. Ya da güçlü gökkuşağı güçlendiricileri elde etmek için en az beş taşı birleştirin ve oyun alanından tek renkteki tüm motifleri kaldırın. İki güçlendiriciyi birleştirerek güçlü kombinasyonları tetikleyin.

Daha yüksek seviyelerde, takıldığınızda size yardımcı olacak güçlendiriciler alacaksınız. Örneğin, iki motifi değiştirin veya bir karoyu yok etmek için Neptün'ün üç çatallı mızrağını kullanın.

4000'den fazla çeşitli seviyede yolunuzu oynayın ve okyanusun Match 3 şampiyonu olun! Tüm seviyelerde üç yıldıza ulaşmayı başarabilir misiniz?

Mercan resifinde daha fazla bağlantı eğlencesi

Fish Story 3'ü beğendiyseniz, neden eşleştirme oyunu destanının diğer bölümlerini oynamıyor ve Fish Story ve Fish Story 2'deki okyanus motiflerini eşleştirmiyorsunuz?

Sualtı dünyasına dalın ve deniz yüzeyinin altında rahatlatıcı Eşleştirme 3 eğlencesini yaşayın! Fish Story 3'ü şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fish Story 3

Fish Story 3

Üye Yorumları