Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Grand Vegas Simulator

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Monkey Happy Stage 772
6+
Flying Car Game: Police
12+
Police SUV Simulator
6+
Flying Fire Truck Driving Sim
6+
Electro Cop 3D
12+
Racing Horizon
12+
Police Real Chase Car Simulator
12+
Crazy Car Stunt Car
6+
Police Car Simulator 2020
6+
Grand Vegas Simulator
6+
Ateşi Söndür 2
0+
Parking Fury 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Polis
  4. Grand Vegas Simulator

Grand Vegas Simulator - bir polis arabasında sokakları güvende tutun!

Grand Vegas Simulator, bir polis arabasında suçluları avlayabileceğiniz ve kaçış araçlarında gangsterlere çarpabileceğiniz harika bir polis oyunudur.

WASD veya yön tuşları ile kontrol edin ve ilk görevinize hemen başlayın. Senin görevin aranan suçluları yakalamak, aynı zamanda bir banka soygununu engellemek veya başkana eşlik etmek. Onları durdurmak için Ram araçları. Bir arabanın üzerindeki uyarı simgesi, onu takip etmeniz gerektiğini söyleyecektir. Ancak bazen kazaları araştırmanız ve olay yerinde ekstra hızlı olmanız gerekir. Şimdi hızlı bir hıza sahip olmak önemlidir. Ayrıca, bariyerlerin etrafından geçmeden kontrol noktalarından geçin.

Grand Vegas Simulator'da bir polis memuru veya kadın polis olarak heyecan verici bir profesyonel yaşam sizi bekliyor ve hiçbir gün bir öncekiyle aynı değil! Görevleri tamamlayarak yeni polis araçlarının kilidini açabilir ve ayrıca acil durum araçlarının tasarımlarını ve çıkartmalarını değiştirebilirsiniz.

3 boyutlu bu yeni araba oyunu için heyecanlanın, bir kolluk görevlisi olarak maceraları deneyimleyin ve Grand Vegas Simulator'ı KibaGames'te ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Grand Vegas Simulator

Grand Vegas Simulator

Üye Yorumları