Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Lawn Mower

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Shape Shifting
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Egg Hunt Mania
0+
Fruit Ninja
6+
Lawn Mower
0+
Rising Squares
0+
Cowboy Swing
6+
Cyber Surfer Skateboard
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Lawn Mower

Lawn Mower - Yüksek skora giden yolu biçin!

Lawn Mower, çeşitli engellerden kaçınırken sonsuz bir 3D parkurda bir çim biçme makinesini yönlendirdiğiniz hızlı tempolu bir reaksiyon oyunudur.

Sıra dışı aracınızın kontrolünü elinize alın ve çim biçme makinesini ileriye doğru hareket ettirmek için farenin sol tuşunu veya dokunmatik ekranı basılı tutun. Düğmeyi bıraktığınız anda makine durur. Parkur boyunca yolunuzu biçin ve hareketli engellerden kaçının. Doğru anda hareket etme ve durma sanatında ustalaşın! Çok uzun süre tereddüt eder ve durursanız, bir araba lastiği sizi yakalayacak ve oyun bitecektir. Bu, çok dikkatsizce hızlanır ve bir engelle çarpışırsanız da geçerlidir. Bu nedenle, lastiğin sizden ne kadar uzakta olduğunu görmek için her zaman gözünüz sahanın üstündeki göstergede olsun.

Çim biçme makinenizle ne kadar uzağa giderseniz, o kadar fazla puan kazanırsınız. Hızlı tepkiler gösterin ve yüksek puana giden yolu biçin!

Daha heyecan verici beceri oyunları

Lawn Mower'ı sevdiyseniz, neden Train Snake'de bir tren sürücüsü olarak becerilerinizi kanıtlamıyorsunuz ve tüm yolcularınızı güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaştırmıyorsunuz?

Mümkün olduğunca çok mesafe kat edin ve yeni bir yüksek skor belirleyin! KralOyun'da Lawn Mower oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Lawn Mower

  • Yayın tarihi: 14.|01.|2024
  • Publisher: Famobi (309)
Lawn Mower

Üye Yorumları