Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Long Dog: Long Nose

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Food Card Sort
0+
Tap Away
0+
Bubbly Lab
0+
Home Island
12+
Classic Mine Sweeper
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Long Dog: Long Nose

Long Dog: Long Nose - Hedefe giden yolu koklayın!

Long Dog: Long Nose, küçük bir çocuğa yardım etmek için bir köpeğin uzun burnunu kullanmanız gereken eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Uzun burunlu köpeği, ince yapısı ve özellikle uzun burnu ile karakterize edilen "Borzoi" köpek cinsi hakkındaki komik memlerden zaten tanıyor olabilirsiniz. "Uzun Köpek: Uzun Burunlu Meme" uygulamasına benzer şekilde, oyunun bu versiyonunda en iyi arkadaşınız küçük çocuk Tom'a yardım etmek için tazı burnunu zorlu seviyelerde kontrol ediyorsunuz. Acıktığında onun için pizza dilimleri toplayın ve Roblox oyunu "Rainbow Friends "ten tanıdığınız kötü canavarlara karşı onu akıllıca savunun.

İyi bir burnunuz olduğunu kanıtlayın

Köpeğinizin burnunu uzatmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Seviyeler boyunca ustalıkla yönlendirin, eşyaları toplayın, kolları çevirin ve sivri uçlar ve testereler gibi tehlikelerden kaçının. Düşmanlarınızı yenmek ve Tom'a zarar vermemek için hangi tuzakları tetiklemeniz gerektiğini dikkatlice düşünün. Mavi, Yeşil ve diğer canavarların güvenilir burnunuza karşı hiç şansı yok!

Çözdüğünüz her seviye için para kazanırsınız. Bu kazançları pofuduk arkadaşınızın yaşadığı banyoyu dekore etmek için kullanabilirsiniz. Ona rahat bir battaniye alın ve odayı zevkinize göre dekore edin.

Hayvan arkadaşlarla daha heyecanlı zeka oyunları

Long Dog: Long Nose'u beğendiyseniz, neden sevimli kedileri kurtarıp Catch The Cat oynamıyorsunuz?

Köpeğin burnunu bölümler boyunca yönlendirin ve çocuğun zor durumdan kurtulmasına yardım edin! Long Dog: Long Nose oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Long Dog: Long Nose

Long Dog: Long Nose