Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Melodic Tiles

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Balloon Match 3D
0+
Kings And Queens Match
0+
Merge Fruit Time
0+
Candy Rain 8
0+
Emoji Fun
0+
Dog Puzzle Story 3
0+
Watermelon Suika Game
0+
Mahjong Seasons 2
0+
Melodic Tiles
0+
Dots And Boxes
0+
Asteroid Shield: Space Defense
6+
2048: X2 Legend
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Melodic Tiles

Melodic Tiles - Rock yıldızı statüsüne giden yolu tıklayın!

Melodic Tiles, notalar ve müzik aletleriyle döşemeleri temizlemeniz gereken bir müzikal blok tıklama oyunudur.

Seyirciler zaten coşkulu, ancak konseri tam bir başarıya dönüştürmek için yardımınıza ihtiyaç var! Aynı motife sahip en az iki bitişik karo bulun ve bunları oyun alanından kaldırmak için fare veya dokunmatik ekran ile üzerlerine tıklayın. Davulları, elektro gitarları, notaları ve müzik kasetlerini eşleştirin ve kalabalığın alkışları eşliğinde mümkün olduğunca çok puan toplayın!

"Deneme Modu" ile başlayın ve on seviyeyi başarıyla tamamladıktan sonra "Konser Modu "nun kilidini açın. Burada sizi özel bir meydan okuma bekliyor: Mümkün olduğunca çok puan toplamak ve müzikle aynı zamanda kalmak için oyun alanının üst kısmında bir sonraki temizlemeniz gereken motifin rengi gösterilir.

Tüm taşları alandan kaldırmayı başaramazsanız oyun turu kaybedilir.

Çiçeği burnunda pop yıldızları için ipuçları ve püf noktaları

  • Oyun sırasında, temizlenen kümeler için tek tek karoları yok etmek için kullanabileceğiniz bombalar alacaksınız. Oyunun sonunda elinizde kalan bombalar size bonus puanlar kazandırır, bu yüzden hamlelerinizi dikkatlice planlayın.
  • Karıştırma güçlendirmesi ile tüm tuğlaları yeniden düzenleyebilir ve yeni blok kümeleri oluşturmak için alanı karıştırabilirsiniz.
  • Mümkün olduğunca çok puan kazanmak için aynı bloklardan oluşan büyük grupları temizleyin. Zincirleme reaksiyonlar size ek bonus puanlar verir, bu nedenle stratejik oynayın ve kombinasyonları tetiklemek için motifleri akıllıca kaldırın. Bazen alt sıradaki taşları yok etmek ve sonraki taşların birlikte kaymasına neden olmak için bomba kullanmak da yardımcı olur.

Ritim içeren daha fazla bağlantı oyunu

Melodic Tiles'ı sevdiyseniz, neden Gorillaz ile müzik yapmıyor ve Gorillas: Tiles Of The Unexpected oynamıyorsunuz?

Müzikal motifleri birleştirin ve yüksek skorlar elde edin! Melodic Tiles'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Melodic Tiles

Melodic Tiles

Üye Yorumları