Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Merge Blast

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+
Soccer Merge
0+
2048: X2 Legend
0+
Merge Towns
0+
Number Jelly Pop
0+
Jelly Merger
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Merge Blast

Merge Blast - kalenizi koruyun!

Merge Blast, kalenizi bir topla düşman saldırılarına karşı savunmanız gereken harika bir dövüş oyunudur.

Kalenizi savunun ve zorlu ortamın daha zor koşullarıyla başa çıkmak için topunuzu yükseltin. Kale duvarlarını yıkmak ve kalenizi fethetmek için belirli bir değere sahip taşlar yukarıdan kalenize düşer. Elbette bunu önlemek ve basit bir top kullanmak istersiniz. Taşlara ateş etmeli ve değerin gösterdiği sıklıkta onları vurmalısınız.

Kontroller: Farenin sol tuşunu basılı tutun ve ateş etmek için fareyi ileri geri hareket ettirin. Mobil cihazı parmağınızla kaydırın. Ayrıca ray üzerinden ateş etmek ve düşman taş ateşine karşı kendinizi savunmak için kenarı kullanın.

İpuçları ve püf noktaları - silahlarınızı birleştirin

Altta kalplerle temsil edilen on vuruş yapabilirsiniz. Emrinizde beş kalp var ve her taş vuruşu yarım kalbi götürüyor. Mermileriniz duvardan seker ve yine de bir vuruş yapabilir ve sizi tekrar saldırılardan kurtarabilir. 

  • Ancak zamanla, 25 seviyedeki rakipleriniz giderek daha agresif hale gelir ve duvarlarınıza aynı anda bile daha fazla taş atar ve ayrıca daha fazla vuruşa ihtiyaç duyarlar.
  • Yani sizin de yükseltmeniz gerekiyor. Önceki savaşlardan kazandığınız altın paraları yeni toplar satın almak için kullanabilirsiniz. Onları birleştirdiğinizde, rakiplerinizle savaşmak için yeni ve geliştirilmiş bir topa sahip olacaksınız.
  • Seviye 5 ve seviye 10'da ustalaştıktan sonra, iki gözetleme kulesinin her birine ek bir top yerleştirmelisiniz.

Zaman zaman kayaların yanında gökyüzünde süzülen bir kutu ile bir balon göreceksiniz. Onu vurmaya çalışın, çünkü genellikle madeni para, kristal ve hatta beceri gibi bir bonus içerir. Ancak, yalnızca belirli bir sayıyı ortaya çıkarabilirsiniz ve ne elde edeceğinizi önceden bilemezsiniz. Kutulardaki beceri, örneğin tek seferlik bir buz büyüsü olabilir, bu da taşları kısa bir süre için dondurur, böylece onları hızlı bir şekilde yok edebilirsiniz.

Destansı Top Savaşları ile Daha Fazla Nişan Oyunu

Eğer Merge Blast'ı beğendiyseniz, neden Cannon Balls 3D oynamıyorsunuz?

Ortaçağ kalenizi kurtarabilir misiniz? Gerçek bir şövalye gibi hızlı tepki verin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Merge Blast oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Merge Blast

Merge Blast