Punk vs Pastel

Tüm yaş grupları için onaylandı
78%
57   x  oylandı0x  oynandı

Punk vs Pastel - Monster High kızlarına stil kazandırın!

Punk vs Pastel, iki Monster High kızını zıt moda yönlerinde şekillendirebileceğin eğlenceli bir makyaj oyunudur.

İki Monster High kızı yeni görünümler denemek istiyor. Belki de Mumya'nın kızı Cleo de Nile'ı ve Frankenstein'ın canavarı ile gelininin kızı Frankie Stein'ı zaten tanıyorsunuzdur.

İlk seviyede, iki bebek yıldızını bir kez punk tarzında ve bir kez pastel görünümde makyajlayın. Ardından temaya uygun bir kıyafet seçebilirsiniz. Punk modası, başta deri olmak üzere birçok siyah giysinin yanı sıra, moda akımının İngiliz kökenine atıfta bulunarak file taytlar, bando gömlekleri ve ekose desenleri de içerir. Kızları yırtık kot pantolonlar veya havalı elbiselerle de süsleyebilirsiniz. Çivili çantalar, koyu renk güneş gözlükleri veya ağır gümüş takılar gibi uyumlu aksesuarlarla stilize edin. Cleo'nun kahverengi saçları ve Frankie'nin siyah beyaz saçları çeşitli punk saç modelleriyle zenginleştirilebilir. Mohawk'ın yanı sıra çeşitli örgülü saç modelleri veya kısa saç varyasyonları da seçimde bulunabilir.

Öte yandan yumuşak pastel görünüm, vahşi punk görünümünün tam tersi anlamına geliyor. Burada yumuşak renkler ve doğal kahverengi tonları kullanılmıştır. Küçük bobi tasmaları yumuşak süveterlerin altından görünebilir. Mücevherler oldukça ince işlenmiştir. Bu narin görünümü modaya uygun kahverengi bir balıkçı şapkası ya da leopar desenli bir çanta ile renklendirin ki kızlar çok tatlı bir izlenim bırakmasın. Cleo ve Frankie'ye mavi veya renkli kot pantolonlar ya da hoş bir degrade elbise de giydirebilirsiniz.

En çok hangi tarzı seviyorsunuz? İki Monster High modeli üzerinde iki karşıt moda stilini dene ve KralOyun'de ücretsiz çevrimiçi Punk vs Pastel oyna!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Punk vs Pastel

Punk vs Pastel

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
24.|08.|2022
Üretici:
Bitent (202)

x