Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Revolution Offroad

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Speed Demons Race
6+
Delivery By Tractor
0+
Garbage Truck Simulator 2
6+
Trucks Race
6+
Real Cargo Truck Simulator
0+
Offroad Masters Challenge
6+
Truck Space
0+
Flying Fire Truck Driving Sim
6+
Revolution Offroad
6+
SUV Snow Driving 3D
0+
Heavy Jeep Winter Driving
6+
Semi Truck Snow Simulator
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Kamyon
  4. Revolution Offroad

Revolution Offroad - yol dışında sürüş eğlencesi!

Revolution Offroad, yol dışında birçok macera yaşayabileceğiniz harika bir yarış oyunudur.

Yoldan çıkmak daha da eğlenceli! SUV veya off-road aracınızı WASD ile kontrol edin. Yeniden başlatmak için R ve kamera perspektifini değiştirmek için C tuşlarını kullanın.

Kariyer modunda son derece engebeli parkurlarda sabit bir hedefe doğru sürün ve yol boyunca çeşitli kontrol noktalarını geçin. Kamyonunuz devrilirse R tuşuna basarak aracınızı sıfırlayabilir ve son kontrol noktasından yeniden başlayabilirsiniz. Herhangi bir zaman baskısı altında değilsiniz, bu nedenle önce boş zamanlarınızda pisti keşfetmek istiyorsanız bunu yapabilirsiniz, ancak belki de engebeli arazide ne kadar hızlı ve becerikli olabileceğinizi kendinize kanıtlamak istersiniz? Ayrıca, gözünüz yakıt göstergenizde olsun. Yol boyunca deponuzu doldurmak için toplayabileceğiniz benzin kutuları bulacaksınız. Revolution Offroad'da, yoldan sapmamak için pistteki işaretleri takip edin.

Kariyer modunun yanı sıra, zaman modunda da yarışabilir ve süre dolmadan bitirmeye çalışabilirsiniz. Ya da serbest modda baskı olmadan sürebilir ve çevreyi keşfedebilirsiniz. Başarıyla tamamlanan her seviye için para kazanırsınız. Bunu daha fazla araç satın almak veya mevcut aracınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Offroad hayranları için diğer ilginç araba oyunları

Revolution Offroad'u sevdiyseniz Rally Champion'ı deneyin!

Burada arabanı kirletebilirsin! Şimdi arabanı tekrar tepeden aşağı yönlendir ve KralOyun'da Revolution Offroad'u ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Revolution Offroad

Revolution Offroad

Üye Yorumları