Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Rising Squares

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Shape Shifting
0+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Prison Escape 2
6+
Angry Chibi Run
0+
Train Drift
6+
Mr Bean Jump
0+
Egg Hunt Mania
0+
Fruit Ninja
6+
Lawn Mower
0+
Rising Squares
0+
Cowboy Swing
6+
Cyber Surfer Skateboard
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Rising Squares

Rising Squares - Doğru anda tıklayın!

Rising Squares, sadece sizin tepkilerinize dayanan neon retro görünümlü zorlu bir 2D sidescroller oyunudur. Amaç, engellerle çarpışmadan ustaca kuleler inşa ederek topu oyunda mümkün olduğunca uzağa yönlendirmektir.

Popüler "Square Bird" uygulamasına benzer şekilde, bu versiyonda bir tavuk yerine minimalist bir topla seviyelerde süzülüyorsunuz. Karakterinizin altında kareler oluşturmak ve yukarı doğru bir kule inşa etmek için tıklamak veya dokunmak için sol fare düğmesini veya dokunmatik ekranı kullanın. Kuleniz bir engele çarptığında, engelin yüksekliğine bağlı olarak ilgili sayıda öğeyi kaybedersiniz. Bu yüzden öngörülü oynayın ve kulenizi her zaman platformları geçecek kadar yükseğe yığdığınızdan emin olun. Topunuz bir engelle çarpıştığı anda oyun sona erer.

Güçlendirmelerle yüksek skora ulaşın

Yolunuzda, yuvarlak karakterinizi yavaşça dolduran mavi noktaları toplayabilirsiniz. Daire dolduğunda ateş etmeye başlar ve daire tekrar boşalana kadar önündeki tüm engelleri yok eder. Ancak dikkatli olun: topunuz ateş ettiği sürece, oluşturduğunuz kareler hemen tekrar kaybolacaktır. Bu durumda yukarı doğru inşa etmek istiyorsanız, çok hızlı tıklamalısınız!

Platformları başarıyla aşmak veya yok etmek size puan kazandırır. Ek puanlar kazanmak için yol boyunca yıldızları toplayın. Topunuzla mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışın ve yüksek bir skor elde edin. Hangi skora ulaşabilirsin?

İyi tepki becerilerine ihtiyaç duyduğunuz daha fazla mini oyun

Rising Squares'i beğendiyseniz, neden bu popüler uygulamanın oyunu olan Square Bird'ü oynamıyor ve tavuğunuzu güvenli bir şekilde bitiş çizgisine ulaştırmıyorsunuz?

Doğru anda tıkla ve mümkün olduğunca çok mesafe kat et! Rising Squares'i şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Rising Squares

  • Yayın tarihi: 07.|01.|2024
  • Publisher: Famobi (309)
Rising Squares

Üye Yorumları