Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Sky City Riders

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Traffic Rider Bike Racing
12+
Nitro Bikes Highway Race
12+
Moto X3M Spooky Land
6+
Dirt Bike Mad Skills
12+
Motorbike
12+
Trials Ride 2
6+
Uphill Rush 12
6+
GP Moto Racing 3
12+
Highway Moto Racer
6+
Dirt Bike Motocross
12+
Cycle Sprint
0+
BMX Kid
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Motorsiklet
  4. Sky City Riders

Sky City Riders - motosikletinizle havada yarışın!

Sky City Riders, yüksek yüksekliklerde bir yarış pistinde tek veya iki oyuncu modunda bisikletinizi kontrol etmenizi sağlayan harika bir motosiklet oyunudur.

Motosiklet üzerinde heyecan verici bir aksiyona hazır olun ve oyun deneyimini aynı klavyede bir arkadaşınızla paylaşın! Oyuncu 1, oynamak için ok tuşlarını ve nitro güçlendiriciyi ateşlemek için sol shift tuşunu kullanabilir. Oyuncu 2, motosikleti yönlendirmek için WASD kullanabilir ve N'ye basarak nitroyu ateşleyebilir. R'ye basarak seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz. Daha sonra yarış modunda zamana karşı veya arkadaşlarınızla yarışın veya serbest sürüş modunda şehri keşfedin. Daima bir sonraki kontrol noktasına ve tabii ki bitişe ulaşın. Uçurumların üzerinden uçun, dönen engellerden kaçın ve dönen elemanlar arasında yarışın. Şehrin çatılarında hızla süzülün ve nitro ateşleyicide doğru zamanlama ile Sky City'de yolunuzu açın. Doğru anda gaza bastığınızdan ve şehir kanyonlarının üzerinden atlarken çarpmadığınızdan emin olun!

Freeride modunun ayrıca özel bir özelliği vardır: Motokros makineniz için çok renkli kaplamanın kilidini açmak için 30 elmas toplayın.

Bisikletteki bu yeni macerayı kaçırmayın ve Sky City Riders'ı tek veya çok oyunculu modda KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Sky City Riders

Sky City Riders

Üye Yorumları