Stray Brothers 3D

6 yıldan itibaren onaylandı
38   x Likes21x Dislikes
Reklam

Stray Brothers 3D - bırakın kediler köpeklerle dövüşsün!

Stray Brothers 3D, bir grup kedi ile bir parkurda koşabileceğiniz ve köpeklere karşı savaşabileceğiniz sevimli bir beceri oyunudur.

Birçok oyuncunun kalbini kazanan BlueTwelve Studio büyük bağımsız Playstation hiti Stray'e benzer şekilde, burada bir kedisiniz. Turuncu bir kediyle parkurda koşun ve kedi sürünüzü artırmak için çarpmanız ve eklemeniz gereken sayıların bulunduğu çeşitli kapılardan geçin. Çıkarma yapmaktan, yani eksi hesaplamaktan ve engellere çarpmaktan kaçınmalısınız.

Kedinizin dövüş gücünü artırın. Kediler genellikle gruplar halinde birlikte yaşamazlar, ancak daha büyük sayılarda büyük köpeklerle başa çıkabilirler. Köpekleri ezin ve kedileri köpeğin değeri oranında kaybedin. Şu anda çok fazla kediciği kontrol etmiyorsanız, bazen köpeklerden kaçınabilirsiniz. Patron köpeğe karşı savaşırken dokunun veya tıklayın ve ekstra puan toplamak için parkurun sonunda başka bir yün topu atın.

Sizin için daha fazla kedi oyunu

Stray Brothers 3D'yi sevdiyseniz, neden kedi simülatörünü oynamıyorsunuz?

Köpeğe karşı kedinin ebedi savaşında Stray'in kardeşlerine başarıyla liderlik edebilir misin? Şimdi öğrenin ve KralOyun'da Stray Brothers 3D'yi ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Stray Brothers 3D

Stray Brothers 3D

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
27.|09.|2022
Üretici:

x