Kurallar ve Bilgilendirme

Aşağıdaki kurallar KralOyun.com, Community, Forum ve KralOyun’un diğer modülleri için geçerlidir. 

Modaratörlüğü yapılan kontrollü bir site, çocuk ve aile hukukunu gözetler ve sosyalleşmenin yanında çocuk gelişimini destekler.

Lütfen;

1. Kişisel bilgilerini (mail adresin, şifren, yaşın, adın vb.) gerçek hayatta da tanımadığın kimseyle paylaşmamalısın.

2. Diğer kullanıcıların kendine nasıl davranmasını istiyorsan, sen de öyle davranmalısın.

3. Genel görgü ve internet iletişim kurallarına uymalısın. Her şeyden önce kimseye hakaret ve kimseyi tahrik etmemen gerekir.

4. İstenmeyen elektronik reklamlar (spam) yasaktır. Bu yasağa toplu mail gönderme de dahildir. Gerçek yaşamda ne yasaksa, KralOyun’da da aynı şekilde yasaktır. Admin rumuzu sadece site yöneticilerine aittir. Dini ve siyasi içerikli tartışmalar yapılamaz.

5. Her türlü oyun hileleri (cheat) ve sayfa/oyun hatalarından yararlanma (bugusing), diğer kullanıcıların haklarınına aykırı olduğundan yasaklanmıştır.

6. Tüm yarışmalar KralOyun tarafından organize edilir. Kullanıcıların kendi aralarında rekabete dayalı ödül dağıtımına izin verilmez.

Bu kurala uymayan kullanıcılar uyarılır, Kralliraları ve/veya Tecrübe Puanları azaltılır veya silinir, kullanıcı isimleri değiştirilir, kullanıcı hesapları kilitlenir veya silinir. Kuraldışı Kraldışı!..

İstenmeyen bir durumla karşılaştığında lütfen yukardan bir bilet oluştur veya info@kibagames.com (İngilizce destek) veya hilfe@spielaffe.de (Almanca destek) adresine bildir.