Kraloyun may receive a commission from merchants or game publishers for links and/or in-games purchases on this page. These links may feature a    symbol. more

Oyun Ekle / Gönder

Oyun Eklemek İsteyenler İçin Bilgi

Beğendiğin veya kendi tasarımın olan bir oyunu bize göndermek için info@kibagames.com (İngilizce destek) veya hilfe@spielaffe.de (Almanca destek) adresine mail yazınız
 

Oyun Geliştiricileri İçin Bilgi

Bir çok oyun platformları içerisinde bizi farklı kılan, seçtiğimiz oyunların özellikle yüksek kaliteli oyunlar olmasıdır. Her gün yenilenen binlerce oyun yalnızca belli bir gücün sayesinde değil, bir çok oyun geliştirmenleri ile yapılan iş birliği sayesinde ortaya çıkarılmıştır. Bunlar aşağıdaki kısımlarda yer almaktadır.
 
 
Hangi oyunlar ve konseptler KralOyun.com için uygundur?
KralOyun.com bir aile eğlence portalı olarak bilinmektedir. Bundan dolayı oyunların bu özelliğe cevap vermesi gerekir. İki yönlü tarzımız var. Çeşitli kategorilerimiz, KralOyun.com portalında oyun tecrübeleri altında yer alır. Aksiyon, araba yarışı, yemek ve makyaj oyunlarından, zeka oyunlarına kadar her yaşa uygun oyunları burada bulabilirsiniz.
Özellikle üzerinde durduğumuz kriter ise, hazırlanan bir oyunun aile yapısı ve çocukların ahlaki gelişimlerine uygun olmasıdır. Kısacası çocukların ve ailelerin rahatlıkça tercih edebileceği bir oyun portalıyız.
Bu konuda her hangi bir sorunuz olursa, bize KralDestek veya info@kibagames.com (İngilizce destek) veya hilfe@spielaffe.de (Almanca destek) adresinden ulaşabilirsiniz.
 
 
İşbirliği nasıl gerçekleşir?
Gereksinimlerimiz dogrultusunda görüntüleri sürekli yenilemek için farklı ortamlarda bulunmaktayız. 
İşbirliği aşağıdaki durumlarda gerçekleşmektedir:
  • Tarafımızca verilen teklifler.
  • Tamamlanmış oyunların tanıtım öncülüğü.
  • Oyun fikirlerinin Ströer Media Brands GmbH'de (//www.KralOyun.com/) yer alması.
  • Üniversite öğrencilerine destek vermek. Örneğin oyun içeriği olan üniversite projeleri.
 
Profesyonel oyun geliştirmenleri ve oyun stüdyoları
Herhangi bir öneri verildiğinde, teklifin tüm masrafları, teklifi veren kişi ya da kurum tarafından karşılanır. Önceden yapılan sözleşmelerle şahsi hizmet çerçevesi belirlenir. Kullanımı ve dağıtımı yalnızca Ströer Media Brands GmbH gerçekleştirebilir. 
 
Bağımsız oyun geliştiricileri
Eğer siz de bir oyun geliştiricisiyseniz ve yeni bir oyun konseptine sahipseniz, bize bunu memnuniyetle aktarabilirsiniz. Ströer Media Brands GmbH sunduğunuz konsepti ilginç bulursa, sizinle bir iş ortaklığına girebilir. Özel üretim ile birlikte, karşılıksız Co-Branding (oyunun içerisinde linkli logo eklenmesi) aracılığı ile bu oyunları yayınlamak da mümkündür.
 
Bir oyun geliştirdiniz ve bunu yayınlayacak bir yayıncıya ihtiyaç duyuyorsanız, söz konusu oyunun Ströer Media Brands GmbH tarafından satın alınması da gündeme gelebilir. Ayrıca bu oyunun kalite standartlarımıza uygun olması durumunda Co-Branding olarak yayınlayabiliriz. Bu durumda oyunun telif hakları oyunun üreticisine ait olup, oyunu dilediği yerlerde yayınlatabilir. 
 
Üniversite ögrencileri ve mezunlar
Bir pazar lideri olarak, özellikle genç tüketici ile ilişkileri bakımından, Ströer Media Brands GmbH kendi portalında yeniliklere yer vermektedir. Bu bağlamda bir çok okulda veya üniversitede oyun dizaynı veya gelişimi konulu kurslar düzenlemektedir. İlginç olan ve üniversite araştırma çerçevesinde bulunan projeleri desteklemekteyiz. Bir projenin konsept halinden yayın haline, hedeflenen gruba kadar olan tüm aşamalarında danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.
 
Çalışmalarımız ilginizi çekti mi?
Çalışmalarımıza ilgi duyuyor ve bizimle iletişime geçmek istiyorsanız. Lütfen bize info@kibagames.com (İngilizce destek) veya hilfe@spielaffe.de (Almanca destek) adresine mail yazınız. Size bilgi vermekten mutluluk duyarız.
 
KralOyun.com Ekibi