Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Bestie To The Rescue Breakup Plan

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Summer Picnic Date
0+
Love Tester 4
0+
Babs' Spring Wedding
0+
Love Pins: Save The Princess
6+
Bridezilla Wedding Makeover
0+
Puzzle Love
0+
Plaj Güzeli
0+
Çarşı Güzeli
0+
Winter Romance
0+
Bestie To The Rescue Breakup Plan
0+
Sisters Speed Dating
0+
Cat Lovescapes
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Sevgi
  4. Bestie To The Rescue Breakup Plan

Bestie To The Rescue Breakup Plan - En iyi arkadaşınıza stil verin!

Bestie To The Rescue Breakup Plan, ilişkisinin bitiminden sonra bir kız arkadaşı neşelendirebileceğiniz ve yeniden şekillendirebileceğiniz yeni bir makyaj oyunudur!

Olamaz, aşk bitti ve kahramanımız yıkıldı! Neyse ki, onun yanında duran ve onu rahatlatan en iyi arkadaşı var. Her şeyden önce, gözleri yaşlı ve tüylü saçlı arkadaşın kahkahalarını yeniden bulmasına yardımcı olun. Böylece yüz yıkanır, gözyaşları kurulanır, bulaşmış maskara çıkarılır ve genel olarak yüz kirlerden arınana kadar temizlenir. Saçların da yeniden parlaması için iyi bir taramaya ve yıkamaya ihtiyacı vardır. Kızıl saçlı arkadaşınız kendini yeniden daha iyi hissedecektir.

Ve devam ediyor! Yeni bir saç rengi, hayatta yeni bir dönemin başlangıcını işaret eder. Ve kendinize güzel bir elbise dikmekten daha fazla özgüveninizi artıran ne olabilir? Ölçüleri alın, bir elbise için temel şekli seçin ve kendiniz dikin. Ekrandaki talimatları izleyin. Şimdi iki genç kadının baloda giymek üzere göz alıcı yeni bir kıyafet hazırlamasına yardımcı olabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz elbiseler gerçekten göz alıcı! Saçlarını şekillendirin, makyaj yapın, takı ve çanta seçin. Bir prenses gibi yeniden şekillenmiş ve yeni bir özgüvene sahip olarak geriye yapılacak tek bir şey kalıyor: eski sevgilinizin numarasını engellemek ve belki de dans ederken yeni bir partner aramak.

Aşk temalı daha fazla makyaj oyunu

Bestie To The Rescue Breakup Plan'ı beğendiyseniz, neden Insta Girls First Date Look Tips oynamıyorsunuz ve yeni aşkınızla ilk buluşma için kıyafetlerinizi şekillendirmiyorsunuz!

Terk edilen kız arkadaşınızı tekrar parlatın ve KralOyun'da ücretsiz olarak Bestie To The Rescue Breakup Plan oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Bestie To The Rescue Breakup Plan

  • Oynanma sayısı: 6.272
  • Yayın tarihi: 22.|03.|2023
  • Publisher: Bitent (226)
Bestie To The Rescue Breakup Plan

Üye Yorumları