Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Bridezilla: Prank The Bride

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Wedding Dress Design 2
0+
Love Cats Rope
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fluffy Story 2
6+
Aşk Testi 3
0+
Funny Fred
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Sevgi
  4. Bridezilla: Prank The Bride

Bridezilla: Prank The Bride - Düğünü kurtarın!

Bridezilla: Prank The Bride, bir gelin ve nedimeleri için mükemmel düğün görünümünü yaratmanız gereken romantik bir giydirme oyunudur.

Olay gerçekleştiğinde düğüne sadece birkaç saat kalmıştır: Birisi gelinin elbisesinin üzerine kahve döktü! Şimdi tüm etkinlik suya düşme tehlikesiyle karşı karşıyadır ama iyi arkadaşlara güvenilebilir. Nedimeler heyecanlı geline yardım etmek istiyor ve yeni bir kıyafet tasarlamak için desteğinize ihtiyaçları var.

Nedimelerle başlayın ve genç kadınların makyajını yapın: Maskara, allık ve göz kalemi uygulayın ve ardından festival etkinliği için geniş bir elbise yelpazesinden zarif bir model seçin. Makyajı elbisenin rengiyle eşleştirin ve altın küpeler ve kolyeler gibi lüks takılar ekleyin.

Düğün görünümünü taçlar ve esprili sözler içeren tabelalar gibi eğlenceli parti aksesuarlarıyla tamamlayın - ne de olsa arkadaşlar gelini yaşadığı talihsizlikten sonra neşelendirmek isteyeceklerdir.

En iyi arkadaşlarınızın kıyafetlerinden memnun kaldığınızda, sıra günün yıldızına gelir. Zarif kesimli sade bir gelinlik mi yoksa bol fırfırlı göz alıcı bir şey mi tercih edeceğinize siz karar verin. Ardından uyumlu duvağı seçin ve Barbie sunakta Ken'iyle buluşmaya hazır olsun.

Çiçeği burnunda düğün planlayıcıları için daha fazla yaşam tarzı oyunu

Bridezilla: Prank The Bride'ı beğendiyseniz, neden Babs' Spring Wedding'inde gelin ve damada tören için mükemmel kıyafeti bulmalarında yardım etmiyorsunuz!

Düğünü kurtarın ve aşkın kahramanı ya da kahramanı olun! KralOyun'da Bridezilla: Prank The Bride oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Bridezilla: Prank The Bride

  • Yayın tarihi: 24.|04.|2024
  • Publisher: Bitent (244)
Bridezilla: Prank The Bride