Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Celebrity First Date Adventure

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Princess Maker
0+
Celebrity First Date Adventure
0+
Bridezilla: Prank The Bride
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Wedding Dress Design 2
0+
Love Cats Rope
0+
Wednesday's Breakup Handbook
0+
Fluffy Story 2
6+
Aşk Testi 3
0+
Funny Fred
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Sevgi
  4. Celebrity First Date Adventure

Celebrity First Date Adventure - Buluşmaları için süperstarlara stil verin!

Celebrity First Date Adventure, iki film yıldızını ilk buluşmaları için stilize edebileceğiniz romantik bir giydirme oyunudur.

Hollywood'da moda becerilerinizi kanıtlayın: Popüler bir stilist olun ve Zendaya ve Tom Holland gibi güçlü bir çift için kıyafetler tasarlayın. Oyunda aşık olan iki ünlüye randevuları için mükemmel görünümü bulmalarında yardımcı olun.

Genç kadının makyajıyla başlayın ve göz farı, allık ve ruj uygulayın. "Aşk" temasına uygun olarak, kırmızının sıcak tonları olmalı. Görünüşünden memnun olduğunuzda, sıra dolabına gelir. Şehirde şık bir restoranda akşam yemeği için şık bir kıyafet mi yoksa kırsalda romantik bir piknik için daha rahat bir seçenek mi olmalı? Zarif gece elbiseleri arasından seçim yapın veya şık kot pantolonlarla renkli bir bluz tercih edin. Yarı yarıya görünüm gibi daha sıra dışı kıyafetler de mümkündür.

Seçiminizden memnun kaldığınızda, doğru saç modeli ve şık aksesuarlarla popüler aktrisin görünümünü tamamlayabilirsiniz.

Ardından Tom'a stil verin ve kot ceket ya da sportif bir ceketle onun için gündelik bir kıyafet hazırlayın. Deri ceket veya gömlekle başka görünümler de mümkün.

Bu şekilde ikiniz de ilk randevunuz için hazırsınız. Bu büyük bir aşk ilişkisinin başlangıcı mı?

Moda bilincine sahip romantikler için daha fazla oyun

Celebrity First Date Adventure'ı beğendiyseniz, neden Babs' Spring Wedding de Barbie'nin hayalindeki gelinliği bulmasına yardım etmiyorsunuz?

Aşık iki Hollywood yıldızı için şık kıyafetler hazırlayın ve KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Celebrity First Date Adventure oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Celebrity First Date Adventure

Celebrity First Date Adventure