Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Emerald And Amber

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Panda Jump
6+
Only Up Parkour
6+
Dondurucu Soğuk
12+
Rodha
6+
Parkour Block 5
6+
Doodle Drop
6+
Lost Heroes
6+
Super Ninja Plumber
6+
Vex Challenges
6+
Boboiboy Galaxy Run
6+
Hover Skirt
6+
Ball Tales: The Holy Treasure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform
  4. Emerald And Amber

Emerald and Amber - zümrüt çocuğu kehribar kıza getirin!

Emerald and Amber, gizemli bir labirentte mahsur kalan iki değerli taş çocuğu yeniden bir araya getirmek zorunda olduğu şirin bir platform oyunudur.

Emerald ve Amber birbirlerini kaybettiler ve onların 27 heyecan verici mağara seviyesinde yeniden bir araya gelmelerine yardım etmelisiniz. Yeşil ve turuncu-kahverengi taşları bir araya getirmek için hareketlerini kontrol etmek ve bazıları hareket eden tüm platformları ve engelleri aşmak için yön tuşlarını kullanın. Mobil tarayıcıda ekrandaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Zümrüt ve Amber buluştuğunda, seviyeyi kazandınız. Ekstra yükseğe zıplamak için yukarı ok tuşuna daha uzun basın. Ancak dikkatli olun, bu soğuk mağaradaki bazı buz blokları hareketli ve tırmanması zor. Zümrüt'ü zıplatmak için doğru anı kullanın ve çıkıntıları yardım olarak kullanın. Ve bir ipucu daha: Zümrüt'ün düz yüzeylere uzun süre zıplayarak ve böylece onu yukarı doğru taşıyarak yapışmasını sağlayabilirsiniz.

Bu retro piksel oyununda sevgi dolu taşları yeniden bir araya getirebilir misin? Zümrüt ve Amber'i öğrenin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Emerald And Amber

  • Oynanma sayısı: 7.027
  • Yayın tarihi: 02.|10.|2021
  • Publisher: GameDistribution (1505)
Emerald And Amber

Üye Yorumları