Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Funny Fred

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Food Card Sort
0+
Tap Away
0+
Bubbly Lab
0+
Home Island
12+
Classic Mine Sweeper
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Funny Fred

Funny Fred - Kahramanı doğru kesimle serbest bırakın!

Funny Fred, kuledeki prensesine ulaşabilmesi için Fred adlı bir kahramanı zor durumdan kurtarmanız gereken bağımlılık yapıcı bir bulmaca oyunudur.

Fred yakalandı ve bir ipe bağlı olarak asılı duruyor. Çok kötü, ama bu en cesur kahramanın bile başına gelebilir! Şanssız adama yardım edin ve onu tutan yeşil ipi keserek serbest bırakın. Oynanışı popüler "Rescue Cut - Rope Puzzle" uygulamasından zaten biliyor olabilirsiniz. 
Her seviyede farklı fizik bulmacalarını çözün ve zavallı Fred'in sevgili prensesine giden yolu bulabilmesi için makası önce nereye yerleştireceğinizi dikkatlice düşünün. Tahtaları tutan ipleri keserek onun için bir yol açın ya da onu serbest bırakmadan ve aşağı düşmeden önce doğru noktaya sallanmasını sağlayın.

Ayrıca, Fred'in zarar görmeden yanlarından geçebilmesi için rakipleri ve tehlikeleri birbirlerine karşı oynayın. Özellikle dikkatli olun, çünkü şanssız kahraman suya düşerse veya bir kavgaya karışırsa seviye kaybedilir. Köpeği savuşturmak için kediyi serbest bırakmak mantıklı mı? Her karar mantıklı düşünmeyi gerektirir ve sizi hedefe bir adım daha yaklaştırır. Burada zeka, iyi zamanlama ve kesmelerinizin doğru sıralanması gerekiyor, çünkü sonuçta bu aşk hikayesinin mutlu bir sonu olmalı!

Romantik bir dokunuşla daha fazla zeka oyunu

Funny Fred'i sevdiyseniz, Rescue Girl'deki kahramanı cehennem ateşinden kurtarın ve iğneleri doğru sırada çekin!

Yeni bir eğlenceli fizik bulmacasını çözün ve KralOyun'da ücretsiz olarak Funny Fred oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Funny Fred

  • Yayın tarihi: 30.|10.|2023
  • Publisher: Famobi (311)
Funny Fred