Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Idle Island: Build And Survive

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Eco Recycler
0+
Cute Cat Town
0+
Merge Towns
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Idle Island: Build And Survive

Boşta Ada: İnşa Et ve Hayatta Kal - Adada hayatta kal!

Idle Island: Build And Survive, görevinizin adaları kolonileştirmek olduğu heyecan verici bir boşta hayatta kalma oyunudur. Çevreyi keşfedin, kaynakları çıkarın, düşmanlarla savaşın ve yavaş yavaş yeni bir ev inşa edin!

Bir tsunami evinizi yok ettikten sonra, bilinmeyen bir adada "Groot" adında bir kazazede olarak uyanıyorsunuz. İhtiyacınız olan ilk şey ateş, odun şeklinde yapı malzemesi ve bunları depolamak için bir yer. Binalar inşa edebilmek için ormanlık alanları kesin ve kendinize ve diğer hayatta kalanlara yeni bir yuva yaratmak için yeni yerleşiminizi yavaş yavaş genişletin. Elbette adada yalnız değilsiniz - tehlikeli odun iblisleri her yerde pusuda bekliyor ve özellikle geceleri saldırmayı seviyorlar. Neyse ki, maceranızda size yardımcı olacak ve yeni yeteneklerin kilidini açacak yeni arkadaşlar bulacaksınız.

Adalılar için hayatta kalma ipuçları

  • Hayatta kalmak için sadece oduna değil, yiyeceğe de ihtiyacınız var. Başlangıçta açlığınızı gidermek için mantar toplayın. Daha sonra size yiyecek sağlayacak binalar da inşa edebilirsiniz.
  • Nadir cevherler bulduğunuzda, hızlıca tıklayarak veya dokunarak onları çıkarabilirsiniz.
  • Yeni yerleşim yerinizin merkezinde gizemli bir totem var. Onu iblislere karşı koruyun, aksi takdirde üretkenliğiniz düşecektir. Sizi veya arkadaşlarınızı domuza dönüştürürlerse, sadece hızlı tıklama büyüyü bozmaya yardımcı olacaktır. Totemi geliştirmeye devam edersen ne olacağını düşünüyorsun?

Sizin için daha fazla ücretsiz Boşta Oyunları

Idle Island: Build And Survive'ı beğendiyseniz, neden Idle Arks: Sail and Build gibi boşta kalma ve tıklama oyunlarında açık denizlerde hayatta kalma becerilerinizi kanıtlamıyorsunuz?

Gerçek bir hayatta kalan mısın ve tüm adaları kolonileştirmeyi başarabilir misin? Şimdi heyecan verici bir maceraya atılın ve Idle Island oynayın: Build And Survive oyununu KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Idle Island: Build And Survive

Idle Island: Build And Survive

Üye Yorumları