Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Idle Medieval Kingdom

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Eco Recycler
0+
Cute Cat Town
0+
Merge Towns
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Idle Medieval Kingdom

Idle Medieval Kingdom - Bir ortaçağ köyü inşa edin!

Idle Medieval Kingdom, küçük bir köy inşa ettiğiniz ve savaşa şövalyeler gönderdiğiniz bağımlılık yapan bir boşta kalma oyunudur.

Adil bir kraliçe veya değerli bir hükümdar olun ve kendi küçük krallığınızı yönetin. Tahıl yetiştirmek için bir çiftlik inşa ederek başlayın. Bunu yapmak için "Binalar" düğmesini kullanarak istediğiniz binayı seçin. Daha sonra odun üretimi için kereste fabrikaları, demir üretimi için demir ocakları ve diğer birçok ortaçağ atölyesi inşa edebilirsiniz. Yerleşiminizi bir ticaret gücüne dönüştürün ve hammaddelerinizi karlı bir şekilde sikke karşılığında satın. Bunu yapmak için ya kaynak simgelerine tıklayın ya da "Pazar" menü öğesi aracılığıyla ticaretinizi yapın.

Parayı asker, şövalye ve okçu kiralamak için kullanabilir ve onları fetihlere gönderebilirsiniz. "Saldırı Listesi "ne tıklayın ve saldırmak istediğiniz bir hedef seçin. "Savaşçılar" sekmesi altında kaç savaşçıya komuta ettiğinizi görebilir ve birliklerinizi takviye edebilirsiniz. Cesur savaşçılarınız yola çıktıktan sonra, başarılı olup olmadıklarını öğrenmeniz biraz zaman alacaktır. Ödül olarak yeni binalar inşa etmek için kullanabileceğiniz altın ve mücevherler kazanacaksınız!

Akıllı tüccarlar ve cesur savaşçılar için ipuçları

  • Hammadde fiyatları saatlik olarak değişir, bu nedenle satmadan önce daha iyi bir fiyat beklemek veya özellikle ucuz olduklarında mal satın almak faydalı olabilir.
  • Bir savaşa başlamadan önce rakibinizin asker gücüne dikkat edin. Saldırdığınızda ordunuz sayıca üstünse, kiraladığınız askerleri kaybedersiniz.

Bir imparatorluk kurun ve gelişen bir metropolü yönetin!

Zeki stratejistler için daha fazla boşta kalma oyunu

Idle Medieval Kingdom'ı sevdiyseniz, Idle Arks: Sail And Build 2'de sular altında kalmış bir dünyada bir medeniyet inşa etmeyi deneyin!

Köyünüzü bir şehre dönüştürün ve görkemli bir komutan olun! Idle Medieval Kingdom'ı şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Idle Medieval Kingdom

Idle Medieval Kingdom

Üye Yorumları