Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Kobolm Rescue

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Monkey Happy Stage 840
0+
Monkey Happy Stage 838
0+
Monkey Happy Stage 836
6+
Monkey Happy Stage 834
0+
Kobolm Rescue
0+
Monkey Happy Stage 830
0+
Monkey Happy Stage 828
0+
Monkey Happy Stage 826
0+
Monkey Happy Stage 824
0+
Monkey Happy Stage 820
6+
Monkey Happy Stage 818
6+
Monkey Happy Stage 816
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. İşaretle ve Tıkla
  4. Kobolm Rescue

Kobolm Rescue - Maceraya yelken açın!

Kobolm Rescue, türlerinin diğer üyelerini kurtarmak ve onlara yeni bir yuva inşa etmek için "Kobolm" adı verilen sevimli yaratıklardan oluşan bir ekiple adadan adaya yelken açtığınız, sevgiyle tasarlanmış bir yönetim oyunudur.

Kobolmlar tropik adaların mağaralarında yaşayan barışçıl yaratıklardır. Ancak bir gün kötü canavarlar ortaya çıkar ve dost canlısı yaratıkları tehdit eder. Şimdi Kobolmları mağaralarından kurtarmak ve onlara adaların sahillerinde yeni bir yuva inşa etmek Kobolm kurtarıcıları grubunuza kalmış.

Mürettebatınızla yelken açın ve ihtiyacı olan tüm yaratıkları bulun! Bir mürettebat üyesi seçmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın ve onlara bir görev atamak için tıklayın. Madencilik yapmalarını istediğiniz kaynaklara tıklayın ve adayı keşfetmek ve kapana kısılmış Kobolmları kurtarmak için araziyi kazın.

Bir cennet inşa edin

Topladığınız kaynakları kullanarak adada nesneler inşa edin ve himayenizdekilerin evlerini güzelleştirin ya da onlar için yeni ürünler üretin. Örneğin, balçık ve mantarlardan yemek pişirmek için bir ızgara inşa edin veya yaralı Kobolm'larınıza ilaç yapmak için ilaç masasını kullanın. Heykeller ve diğer mobilyalarla birliğinizin yeni evini daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Mürettebatınızın ihtiyaçlarına dikkat edin ve geceleri dinlenebilmeleri için birkaç hamak kurun. Ayrıca küçük yaratıklarınızın ertesi sabah yeterli enerjiye sahip olmaları için gün sonunda yeterli yiyecek olduğundan emin olun. Yavaş yavaş bir ada cenneti yaratın ve mağaralarda gizlenen tehlikelere dikkat edin!

Bir adadaki tüm Kobolmları kurtardıktan sonra tekrar yelken açabilir ve yeni bir maceraya atılabilirsiniz.

Maceracı kaşifler için daha fazla strateji oyunu

Kobolm Rescue'yu sevdiyseniz, neden Idle Arks: Sail And Build 2'de bir sal inşa edip insanları ve hayvanları sular altında kalmış bir dünyadan kurtarmıyorsunuz?

Heyecan verici bir kurtarma görevinin parçası ol ve dost canlıların sahilde yeni evlerini inşa etmelerine yardım et! Kobolm Rescue oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Kobolm Rescue

Kobolm Rescue

Üye Yorumları