Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Max Mixed Cuisine

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Chinese Food Cooking
0+
Cooking In The City Of Winds
0+
Cooking Frenzy
0+
Cooking Live
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Around The Worlds: Pizza
0+
Papa's Pastaria
0+
Papa's Donuteria
0+
Cute Cat Town
0+
Papa's Pancakeria
0+
Bakery Shop
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Yemek ve Pasta
  4. Max Mixed Cuisine

Max Mixed Cuisine - Yıldız bir şef olun!

Max Mixed Cuisine, lezzetli ve çılgın yemekler hazırlamak için farklı malzemeleri birleştirmeniz gereken eğlenceli bir yemek pişirme oyunudur.

Max'e şef olma yolunda yardım edin. Kollarının altına uzanın ve Max'in sihirli karıştırıcısında birleştirmek için farklı malzemeler arasından seçim yapın. Bu cihaz onun küçük sırrıdır ve tek bir düğmeye dokunarak basit yiyeceklerden lezzetli yemekler yaratabilir. Ancak dikkatli olun: Malzemelere bağlı olarak, yemeklerin beklenmedik yan etkileri olabilir!

Blendere eklemek istediğiniz malzemelerin üzerine tıklayın, ardından bunları cihaza dökmek için "Dök" düğmesine basın. Bir malzemeden daha fazla eklemek için düğmeyi basılı tutmanız yeterlidir. sağ alt köşedeki çubuk size blenderin ne kadar dolu olduğunu gösterecektir. Cihaz dolana kadar farklı yiyecekleri birleştirin.

Biftek, peynir ve limona ne dersiniz? Ya da belki deniz ürünleri ve makarnalı bir şey? Hayal gücünüzün sınırı yok, bu yüzden cesur olun ve her şeyi deneyin. Ancak ıslak çorap, sert çekirdekliler için özel bir malzemedir - onu yiyeceğe karıştırdığınızda ne olacağını düşünüyorsunuz?

Blender dolduğunda, "Karıştır" düğmesine basın ve cihaz hazır bir yemek hazırlasın. Bir malzemeden memnun kalmazsanız, "çöp kutusu" düğmesine basarak baştan başlayabilirsiniz. Yemek hazır olduğunda, Max hemen tadına bakacak ve mutfağınıza verdiği tepkileri fotoğraf albümünde toplayacaktır.

Aynı oyun prensibine sahip daha eğlenceli yemek oyunları

Max Mixed Cuisine'i sevdiyseniz, neden farklı içecekleri karıştırıp Süper Barmen oynamıyorsunuz?

Malzemeleri zevkinize göre birleştirin ve Max ile profesyonel bir şef olun! KralOyun'da Max Mixed Cuisine oyununu ücretsiz oyna.

Oyun hakkında bilgi:

Max Mixed Cuisine

Max Mixed Cuisine

Üye Yorumları