My Perfect Lemonade Stand

Tüm yaş grupları için onaylandı
12   x Likes4x Dislikes
Reklam

My Perfect Lemonade Stand - ferahlatıcı alkolsüz içecekler satmak!

My Perfect Lemonade Stand, tatlı yaz içeceği için kendi satış standınızı işletebileceğiniz tatlı bir yaşam tarzı oyunudur.

Limonata yapımı hızlıdır ve özellikle sıcak havalarda tadı güzeldir. İlk seviyede, beyaz veya renkli ahşap kasalardan kendi limonata standınızı inşa edin ve süsleyin. Çok çeşitli süslemeler ve tabela ve çatı gibi işlevsel unsurlar mevcuttur.

Ardından, ikinci seviyede, ilk lezzetli limonata çeşidi için gerekli tüm malzemeleri karıştırın. Köpüklü su, buz küpleri, limon dilimleri, zencefil, bal ve taze nane içerir. Tabii ki şeker de eksik edilmemelidir. Mikseri çalıştırın ve ilk misafirinizi mutlu edin. Çok daha fazla müşteri takip edecek!

Bir sonraki aşamada, köpüklü meşrubat için uygun bir bardak seçebilir ve bir pipet, renkli yıldızlar, meyve ve şemsiyelerle süsleyebilirsiniz. Üçüncü seviye ise vanilyalı limon ve çilekli limonatadır. Müşterileriniz parlak yeşil kivili limonatadan da etkileneceklerdir. Yaban mersini ve ahududulu Cassis limonatasının tadı da güzeldir. Bol meyveli ve havuçlu bir multivitamin limonatasına ne dersiniz? Tüm siparişleri alın ve limonata standınızı başarıya ulaştırın!

Şimdi lezzetli meyve içeceklerini karıştırın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi My Perfect Lemonade Stand oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
My Perfect Lemonade Stand

My Perfect Lemonade Stand

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
29.|06.|2022
Üretici:
Bitent (218)

x