Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Pastel Wedding Planner

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Summer Picnic Date
0+
Love Tester 4
0+
Babs' Spring Wedding
0+
Love Pins: Save The Princess
6+
Bridezilla Wedding Makeover
0+
Puzzle Love
0+
Plaj Güzeli
0+
Çarşı Güzeli
0+
Winter Romance
0+
Bestie To The Rescue Breakup Plan
0+
Sisters Speed Dating
0+
Cat Lovescapes
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Sevgi
  4. Pastel Wedding Planner

Pastel Wedding Planner - Hassas moda renklerle şık bir şekilde kutlayın!

Bu makyaj oyununda her şey sizin stil ve dekorasyon anlayışınıza bağlı. Güzel sarışın prenses düğününü pastel renklerde romantik bir şekilde kutlamak istiyor ve düğün planlayıcısı olarak yardımınıza ihtiyacı var.

Elbette her şey mükemmel bir şekilde koordine edilmiş görünmeli: Öncelikle, narin renklerde uyumlu bir makyaj uygulayın ve gelinin saçını şekillendirin. Işıltılı bir taç ya da taç eksik olmamalı! Ardından Pastel Wedding Planner olarak yaratıcı olabilir ve bir gelin buketi hazırlayabilirsiniz - hangi renk ve çiçek kombinasyonu en iyi görünüyor?
Bundan sonra, narin bir açık mavi, kayısı veya açık mor tonunda muhteşem bir gelinlik seçin, prenses için bir duvak seçin ve ardından zarif bir kolye ile kıyafeti tamamlayın.    

Şimdi bir parti yeri bulmanız ve süslemeniz gerekiyor. Düğün nerede kutlanmalı: romantik bir şekilde sahilde mi, bir kulüpte mi yoksa kırsalda bir yerde mi? Son olarak, lezzetli bir düğün pastasına karar verin ve unutulmaz bir etkinlik için her şey hazır!

Becerilerinizi ve yeteneğinizi kanıtlayın, gösterişli bir partiyi kutlayın ve Pastel Wedding Planner oyununu KralOyun'da ücretsiz oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Pastel Wedding Planner

  • Oynanma sayısı: 3.887
  • Yayın tarihi: 22.|07.|2022
  • Publisher: Witchhut (89)
Pastel Wedding Planner

Üye Yorumları