Bubble Pirates Mania

Tüm yaş grupları için onaylandı
85%
7   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Bubble Pirates Mania - Renk topunu kontrol edin!

Bubble Pirates Mania, korsanlarla puan avına çıkabileceğiniz heyecan verici bir balon patlatma oyunudur!

Kırmızı sakallı bir korsan olarak 30 seviyede renk topuyla tüm baloncukları temizleyin! Aynı renkteki baloncukları tekrar birbirleriyle birleştirin. En az 3 baloncuk bir küme oluşturmalıdır, ancak aynı renkteki baloncuklardan oluşan daha büyük bir koleksiyonu vurmak daha da iyidir. Bu yüzden her zaman en geniş alanı nereden vurabileceğinize dikkat edin.

Alttaki topunuza tıklarsanız, bir sonraki atış için şarjı bir sonrakiyle değiştirebilir ve kendinize stratejik bir avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun alanında merminizin basitçe içinden geçtiği şeffaf baloncuklar da vardır.

Çok sayıda güçlendirici kullanın

Elbette, emrinizde çeşitli jokerler ve güçlendiriciler de var. Güçlendiriciler baloncukların içinde bulunur. Eğer onları vurabilirseniz, yere düşerler ve sizin olurlar.

  • Bir renk jokeri olan gökkuşağı topuyla, seçtiğiniz bir renk kümesine ateş edebilirsiniz ve top onunla eşleşerek tüm baloncukları patlatır.
  • Bomba siz ateş ettikten sonra patlar ve baloncuk duvarına çarpar. Tek seferde çok sayıda farklı renkteki baloncuğu sahadan süpürür.
  • Mor top bir elektrik şoku verir, böylece vurulan sıradaki tüm toplar düşer.
  • Bazen toplar bir zincirle kilitlenir. Zinciri çıkarmak için ya bir anahtar jokere ihtiyacınız vardır ya da kilitli topların sıkıştığı yerin üzerindeki baloncukları temizlemeyi başarırsınız.

Sizin için daha fazla yeni Bubble Shooter

Bubble Pirates Mania'yı beğendiyseniz, neden Bubble Shooter HD 2'yi denemiyorsunuz?

Hadi gidelim! Topu tekrar yerine yerleştirin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Bubble Pirates Mania oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Bubble Pirates Mania

Bubble Pirates Mania

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
01.|01.|2023
Üretici:
Inlogic (87)

x