Bubble Shooter Arcade 2

Tüm yaş grupları için onaylandı
47%
9   x  oylandı0x  oynandı
Reklam

Bubble Shooter Arcade 2 - Olabildiğince hızlı ateş edin!

Bubble Shooter Arcade 2, mümkün olduğunca uzun süre zamana karşı baloncukları vurabileceğiniz hızlı tempolu yeni bir baloncuk vurma oyunudur!

Top topunda hızlı tepki verin ve mümkün olduğunca çok baloncuk vurun, çünkü her 15 saniyede bir renkli toplardan oluşan iki yeni sıra eklenir. Sahanın dibine ulaşmalarına izin vermeyin. Baloncuğunuzu aynı renkteki iki veya daha fazla baloncuğa vurarak onları oyundan çıkarın. Topların düştüğü tahtanın altındaki alana bağlı olarak daha fazla veya daha az puan alırsınız.

Alttaki topa tıklayarak tüpünüzdeki topları değiştirebilirsiniz. Ayrıca, özellikle uzaktaki büyük top kümeleri için elde ettiğiniz gökkuşağı balonu gibi bonus topları da kullanabilirsiniz. Onları her yerde vurabilir ve joker olarak kullanabilirsiniz. Bu, 15 saniye sonra tekrar bir sıra oluştuğunda ve dibe gittikçe yaklaştığınızda taktiksel olarak zekicedir. Oyununuzun bitmesi anlamına gelebilecek satırlar veya baloncuklar kırmızı renkte gösterilir, böylece bunları olabildiğince çabuk kaldırabilirsiniz. Bubble Shooter Arcade 2 oyununda yeni bir yüksek skor yapabilir misin?

Daha fazla ücretsiz Bubble Shooter ve Match 3 oyunu

Bubble Shooter Arcade 2'yi beğendiyseniz, ilk bölüm Bubble Shooter Arcade'i deneyin.

Sinirlerinizi koruyun, hızlı tepki verin ve Bubble Shooter Arcade 2'yi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Bubble Shooter Arcade 2

Bubble Shooter Arcade 2

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
28.|01.|2023
Üretici:

x