Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dress Up The Pony 2

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Horse Champs
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Dress Up The Pony 2
0+
Super Pony World
6+
Chibi Unicorn
0+
Unicorn Dress Up Coloring Book
0+
Unicorn Kingdom
0+
Renkli Küçük At
0+
Uphill Rush 12
6+
Singing Horses
0+
Jigsaw Puzzle: Horses Edition
0+
Pony Friendship
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. At
  4. Dress Up The Pony 2

Dress Up The Pony 2 - Sihirli midilliler yaratın!

Dress Up The Pony 2, kendi midillinizi bir araya getirip şekillendirebileceğiniz büyülü bir yaşam tarzı oyunudur.

Kendinizi "My Little Pony" animasyon serisinin dostluk ve sihir dolu dünyasına bırakın. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve kendi midillinizi yaratın! Pinkie Pie, Applejack, Twilight Sparkle veya Rainbow Dash gibi favori midillilerinizden ilham almak veya tamamen yeni bir midilli tasarlamak isteyip istemediğinize siz karar verin.

Birçok farklı renkte gövde arasından seçim yapın ve her renk ve şekilde ışıltılı kuyruklar, şık toynaklar ve akan yeleler ekleyin. Ayrıca midillinizin alnına muhteşem bir boynuz ekleyebilir ve onu bir tek boynuzlu ata dönüştürebilirsiniz. Ya da kelebek kanatlı uçan bir Pegasus'a dönüştürebilirsiniz. Son olarak, eserinizi birçok aksesuarla süsleyebilirsiniz: Midillinizi altın bir taç veya ışıltılı bir taç ile bir prensese dönüştürün veya yelesine ve kuyruğuna saç aksesuarları ekleyin. Küçük atınıza en iyi arkadaşını verin ve eserinizin değerlendirilmesini sağlayın. Stiliniz ne kadar büyülü?

Oyuncak midilli hayranları için daha fazla sihirli at oyunu

Dress Up The Pony 2'yi beğendiyseniz, neden Unicorn Dress Up'da yaratıcı tek boynuzlu atları şekillendirmeyi denemiyorsunuz?

En sevdiğiniz midilliyi tasarlayın ve yaratıcılığınızı konuşturun! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Dress Up The Pony 2'yi çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Dress Up The Pony 2

Dress Up The Pony 2