Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Kitchen Bazar

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Yemek ve Pasta
  4. Kitchen Bazar

Kitchen Bazar - Manhattan'da yeni bir restoran yönetin!

Kitchen Bazar, New York'ta kendi restoranınızı işletebileceğiniz harika bir yönetim oyunudur.

Manhattan'ın en ünlü restoran patronu olun! Her neyse, bu sizin hedefiniz ve önce küçükten başlamalısınız. Zaten bir restoranınız var, ama şimdi daha yeni başlıyorsunuz! Müşteriler her türlü güzelliği denemek için sabırsızlanıyor. İçeceklerle başlayın. Tezgahınızın altında çeşitli malzemeler bulacaksınız. İstediğiniz içeceği karıştırmak için bunları seçmeniz gerekir. İlk müşteriniz ferahlatıcı bir limonata istiyor. Bu yüzden iki limonu da seçin ve istediğiniz içeceği servis etmek için müşteriye doğru çekin. Harika, bu en iyi restoranı işletme yolunda attığınız ilk adımdı! 

Artık ilk paranızı kazandınız, böylece restoran için mobilya satın alabilirsiniz. Restoranınızı özelleştirmek için kademeli olarak yeni mobilyalar da ekleyebilirsiniz. Daha sonra, seviye atladıkça ve becerilerinizi geliştirdikçe, lokanta veya dondurma mobilyaları gibi belirli temalar için setler de satın alabilirsiniz.

Büyük ipuçları için ipuçları ve püf noktaları

İçeceklerin yanı sıra müşterilerinize sosis veya burger gibi ana yemeklerin yanı sıra çörek veya ahududulu kek gibi tatlılar da sunabilirsiniz.

  • Yemeği belirli bir süre içinde servis etmeli ve müşterinin isteklerini olabildiğince çabuk yerine getirmeye çalışmalısınız ki belki bonus olarak bir bahşiş alabilesiniz.
  • Eşyaların yanı sıra, size daha fazla ipucu veya siparişi tamamlamak için daha fazla zaman kazandıracak güçlendiriciler de satın alabilirsiniz.
  • Siparişleri nasıl yapacağınızı unutursanız, müşteri konuşma balonlarında istediğiniz öğelere tıklayabilir ve nasıl karıştırıldıklarını görebilirsiniz.

Daha heyecanlı restoran oyunları

Kitchen Bazar'ı beğendiyseniz, neden Virtuell Families: Cook Off oynamıyorsunuz?

Hadi başlayalım! Şimdi ilk müşterilerinize hizmet edin ve KralOyun'da Kitchen Bazar'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Kitchen Bazar

Kitchen Bazar

Üye Yorumları