Ubisoft'tan oyunlar

Ormanda Anarşi! 20'den fazla komik Incrediball'dan birini seçin ve ormanın tehlikelerinden olabildiğince uzun süre kaçmak için benzersiz özelliklerinden yararlanın. Sola kaç, sağa kaç ve diğer oyuncuları ittir, ormanın kanunu bu!

screenshot

Brawlhalla Grand Slam'deki en vahşi savaşçılara karşı gücünüzü kanıtlayın! Benzersiz bir dikey arenada herkese açık bu mücadelede diğer oyuncuların üzerine atlayın ve onları bombardıman gücüyle vurun!

screenshot

Nihai hız mücadelesi için dünyanın en hızlı sürücülerini üstlenin! Şimşek hızındaki eleme yarışlarında diğer 15 oyuncuya katılın ve hassas dönüşler, yüksek hızlı atlamalar ve çılgın döngüler yaparak becerilerinizi sergileyin!

screenshot

En güvenilir Assassin'inizi atayın ve diğer yedi oyuncuyla animusa girin. Tırman, zıpla ve tehlikeleri aşmak için çevreyi kullan ve çıkarma noktasına ilk önce ulaş!

screenshot

En sevdiğiniz Ubisoft Legends ile uçsuz bucaksız savaş alanlarına dalın ve patlayıcı bir battle royale oyununda 99'a kadar diğer oyuncuyla kapışın!

screenshot

En güçlü orduyu yönet ve diğer oyuncuları ez! Epik kahramanları çağırın, binlerce asker toplayın ve araziyi stratejik olarak kullanın!

screenshot

Rabbids Adası devasa bir volkanik patlamayla parçalanıyor! Paniğe kapılmış diğer Rabbid'ler sizi onlarla birlikte devirmeden önce çöken zeminde ilerleyin! Bonus öğeleri toplayın ve diğer oyuncuları tuzağa düşürerek kirli oynayın ve önce onları düşürün!

screenshot

Ubisoft Nano oyunları - şimdi sadece KralOyun'da oynayın!

Ubisoft Nano oyun serisi, hepsi oyun yapımcısı Ubisoft'un klasiklerine dayanan birçok farklı mini oyun içeriyor. Bunları şimdi özel olarak ve KralOyun'da indirmeden oynayın! Kayıt da gerekli değildir. Tabii ki Ubisoft Nano oyunları da KralOyun'da ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyun yelpazesi geniş ve yarış oyunlarından battle royale ve çeşitli aksiyon dolu dövüş oyunlarına kadar uzanıyor. Çok sayıda çevrimiçi rakiple yarışın ve en sıcak savaşta veya en hızlı yarışta bile her zaman sakin olun.

Bu Ubisoft Nano oyunları editörler tarafından tavsiye ediliyor

Trackmania Blitz, Trackmania serisine dayalı, mümkünse birinci veya birinci bitirmeniz gereken hızlı bir mini yarış oyunudur. Tek yapmanız gereken hızlı aracınızı yönlendirmek ve virajlarda ustaca sürüklenmek, ancak bu bile oldukça zor!

Rayman's Incrediballs Dodge, özellikle Rayman Adventures uygulamasında popüler Rayman serisine dayanan sevimli canavarlarla dolu bir battle royale oyunudur. Incrediball canavarınızın daralan bir oyun alanında mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmasını sağlayın ve onu harika güçlendirmelerle donatmaya devam edin.

Brawlhalla Grand Slam'de ise cesur bir savaşçı olarak yedi güçlü rakibe karşı koyabilir ve 42 badas Brawlhalla efsanesi ile savaşa girebilirsiniz! Kılıcınızı veya diğer dört silahtan birini Battle Royale modunda sallayın ve rakiplerinizi hiç beklemedikleri bir anda vurun!

Assassin's Creed FreeRunners size efsanevi Assassin's Creed serisinden sayısız karakterle çatıları aşma fırsatı veriyor. Ünlü Ezio Auditore veya Eivor gibi seçtiğiniz Assassin ile koşun, zıplayın ve tırmanın ve diğer yedi oyuncuyla rekabet edin. Oyun serisiyle ilgili zaman makinesi olan Animus'a girin ve anılarınızı orada senkronize edin. Ardından, oyuncuların alanının önüne doğru yarışın ve hızlanmak için büyük bir yükseklikten Sıçrayış Sıçrayışı ile senkronizasyonunuzu artırın. Hanginiz bitiş çizgisine önce varacaksınız? Hiçbir duvar senin için çok yüksek değil ve hiçbir ev uçurumu çok derin değil!

Tüm bunlar sizin için yeterli heyecan değilse, All-Star Blast size 20'den fazla efsanevi Ubisoft karakteriyle destansı bir Battle Royale savaşına girme şansı sunuyor. Örneğin, Raymond, Splinter Cell'den Sam Fisher, Assassin's Creed'den Ezio veya Fenyx Rising'den Fenyx arasında seçim yapın. 100 oyuncuya karşı çevrimiçi olarak yarışın ve beş klasik Bomberman tarzı ortamda zafer için oynayın. Karakterinizi yükseltin ve sonraki savaşlar için güçlü yanlarını geliştirmeye devam edin. Kazananlar listesinin başına geçebilir misin?

Savaşlardan bahsetmişken, Might & Magic Armies'te de çok fazla savaş var ve bu sefer işin içinde sihir bile var. Ortaçağ ordunuzu savaşa sokun, binlerce yeni asker toplayın ve mevcut dört fraksiyonda 12 büyülü kahramanla oynayın. Might & Magic rol yapma oyunu serisi, 1980'lerden beri çeşitli bilgisayar oyunları şeklinde olmuştur. O zamandan beri cazibesinden hiçbir şey kaybetmedi ve aynı zamanda bir Ubisoft Nano oyun uyarlaması kadar başarılı.

Rabbids Volcano Panic ise sevimli tavşanların yaşadığı adanın volkanik bir patlamayla sallandığı sıra tabanlı bir konsol oyununa dayanıyor. Şimdi bu bir hayatta kalma meselesi! Karakterinizi güvenliğe alın ve onu diğer 15 oyuncudan ve onların paniklemiş tavşanlarından koruyun. Belki de sinsi manevralarla önce lavlara düşmelerine izin verin. Strateji oyunu sizi uzun süre eğlendirecek ve eğlenceli kostümler ve güçlendirmeler de eğlenceye katkıda bulunacak.

Şimdi mi merak ediyorsunuz? Assassin's Creed, Might & Magic veya Brawlhalla'dan en sevdiğiniz karakterlerle zafer için savaşın ve KralOyun’da ücretsiz olarak Ubisoft Nano oyunlarını oynayın!